تامین کنندگان ما

راه حل های ترمیم رنگ

شرکت نوول در سال ۱۹۷۸ تاسیس گردید و در طول این مدت از یک کسب و کار کوچک به بزرگترین تولید کننده محصولات رنگی در لهستان تبدیل شده است. تولید برپایه تکنولوژی های به روز و مواد اولیه با کیفیت نوول را قادر ساخته بدون وقفه کسب و کار خود را درسراسر جهان توسعه داده و شرکای تجاری خود را افزایش دهد. اکنون محصولات نوول در بازارهای اروپای شرقی و غربی، آسیا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و آفریقا به فروش می رسد. در حال حاضر نوول طیف بسیار گسترده ای از محصولات مربوط به صنایع گوناگون را تولید می کند ازجمله می توان محصولات مربوط به تعمیر رنگ اتومبیل، کامیون، واگن، ماشین آلات راه سازی و صنایع، پوشش های کف، محصولات شیمیایی مرتبط با کف های چوبی، محصولات شیمیایی مخصوص ساخت بدنه و تعمیر نگهداری قایق های کوچک و بزرگ، مواد شیمیایی مورد نیاز در صنایع سنگ و غیره را نام برد. کیفیت بالای محصولات نوول، بواسطه بکارگیری تکنولوژ ی های مدرن، کنترل کیفیت و مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا که از تامین کنندگان معتبر تهیه می شود تضمین شده است. آزمایشگاه های تحقیق و توسعه نوول مجهز به آخرین تجهیزات و تکنولوژی ها می باشد و به طور مداوم در حال تحقیق برای نوآوری در فرمولاسیون محصولات می باشد.

برای ترمیم رنگ خودرو

این شرکت یکی از شناخته شده ترین شرکت های آلمانی تامین کننده محصول در صنعت تعمیر رنگ خودرو می باشد. این شرکت ارائه کننده طیف گسترده ای از محصولات آماده سازی سطح قبل از رنگ آمیزی شامل بیش از ۲۵۰۰ محصول می باشد. گروه بندی این محصولات شامل انواع چسب ها و پوشاننده ها، ساینده ها، درزگیر ها، بتونه ها، آستر و پرایمرها، تینر و هاردنرها ، افزودنی ها و محصولات مکمل، محصولات ویژه تمیزکاری، محصولات محافظ، ابزار و ادوات مورد نیاز تعمیرگاهی، تجهیزات و اتصالات بخش رنگ کاری، کلیر کت ها و ... می باشد.

کیفیت لذت بخش است

شرکت بفر ترکیه تولید کننده پدهای اسفنجی مورد مصرف در حرفه پولیش کاری می باشد. بفر بزرگترین تولید کننده این محصول در ترکیه می باشد. انواع پدهای ولکرو و دیسک دار در اندازه و فشردگیهای متنوع این قابلیت را به مصرف کننده میدهد تا با استفاده از ابزار مناسب بهترین نتیجه را بدست آورد. محصولات بفر در صنایع اتومبیل و قطعه سازان، هواپیما و هلی کوپتر سازی، کشتی سازی، مبلمان، عینک سازی و همچنین سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات این شرکت در ۲۵ کشور آفریقایی، اروپایی و آسیایی مورد تایید مصرف کنندگان و متخصصان این حرفه بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کاری در اختیار قرار میدهد.

راه حل های نامحدود آینده

شرکت یو.اف.اس برترین تولید کننده پد های طبیعی در شاخه پولیش کاری در اتحادیه اروپا می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی مدرن آماده سازی پوست و بکارگیری بهترین پوست تولیدی در استرالیا از نژادهای مختلف گوسفندان پرورش یافته در استرالیا ( نژاد دومستیک، مرینوس، ... ) بهترین محصولات مورد نیاز در پولیش کاری حرفه ای را تولید می نماید. محصولات این شرکت مورد تایید زبده ترین متخصصان حرفه پولیش کاری در صنایع خودرو، هواپیما، کشتی سازی و... در سرتاسر دنیا می باشد.

شرکت گاما تینر یکی از بزرگترین تامین کنندگان داخلی رنگ های مورد مصرف در کارخانجات خودرو سازی در سال ۱۳۹۲ برآن شد تا در بازار رنگ تعمیراتی خودرو وارد گردد. از این رو پس از مذاکرات انجام شده نمایندگی انحصاری فروش محصولات خود در بازار رنگ تعمیراتی خودرو را به این شرکت واگذار نمود. محصولات این شرکت شامل انواع آستر، انواع تینر، کلیرکت، هاردنر, انواع رنگهای دوجزیی , بیس کت ترکیبی و رنگهای آماده مصرف شرکت های خودرو ساز داخلی می باشد.

نهایتی در دسترس

اكستريم برند اختصاصی شركت ستاك آرنگ ارس می باشد كه به صورت رسمی ثبت گرديده است. برخی از كالاهای مورد نياز مصرف كنندگان در سه گروه کالایی تحت نام های گلدن لاین، بلو لاین و گرین لاین از توليد كنندگان درجه يك جهانی تامين و در اختيار مصرف كنندگان قرار می گيرد.