مأموریت ما

ماموریت ما ارائه خدمات و پشتیبانی در بازار محصولات رنگ خودرو، پوشش های صنعتی، مواد مورد نیاز برای تولید کامپوزیت از طریق یک سیاست بر اساس رشد پایدار مستمر و احترام به نیازهای شرکای تجاری مان، مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان و جامعه میباشد.

هدف ما برای ساخت روابطی منسجم با مشتری و ارائه محصول با کیفیت به گونه ایست که رضایتمندی مشتریان از محصولات را در اولین تجربه آنها از استفاده محصولاتمان جلب نماییم

ما طیف بسیار گسترده ای از محصولات مختلف از اقصی نقاط جهان را برای ترمیم بدنه وسایل نقلیه گردآوری کرده ایم و در حال گسترش و توسعه ی محصولات برای صنعت ترمیم رنگ اتومبیل هستیم تا بتوانیم راه حلی جامع برای نقاشان حرفه ای باشیم. محصولات ما شامل انواع بتونه ها، فیلرها، کلیرکت ها، تاپ کت ها، سیستم رنگ عمومی و تخصصی، ابزارهای مصرفی و کاربردی و همچنین طیف کاملی از محصولات مکمل می باشد.

انتخاب محصولات برای قرارگرفتن در سبد کالایی ما بر اساس اصول حرفه ای که خط مشی اصلی ماست انجام میگیرد. این اصول شامل به روز بودن محصول، کیفیت منطبق بر استانداردهای کیفی اتحادیه اروپا، دارا بودن استاندارد پایین ترین سطح آلایندگی زیست محیطی و قیمت اقتصادی متناسب با محصول میباشد، که این همه به ما کمک می کنند به هدفمان که همان ایجاد راه حل مناسب و کارا برای توسعه و پیشرفت در رنگکاری مدرن است دست یابیم.

ما آرزوی خود را حفظ روابط شراکت گونه با تامین کنندگان و مشتریان بطوری که منافع هر دو طرف تامین گردد قرار داده ایم. باشد که با عمل به وظیفه خود در قبال مشتریان که همانا رعایت و توسعه اخلاق در بازار کسب و کار از طریق ارائه ضمانت کیفیت واصالت محصولات، پاسخگویی در زمان نیاز مشتریان، ارائه راه حل قطعی در زمان بروز مشکلات و ارائه آموزش در زمینه محصولات میباشد، موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آوریم.

مهدی نصیرنژاد

مدیرعامل