تامین کنندگان

 

NOVOL

 

شرکت نوول در سال ۱۹۷۸ تاسیس گردید و در طول این مدت از یک کسب و کار کوچک به بزرگترین تولید کننده محصولات رنگی در لهستان تبدیل شده است. تولید برپایه تکنولوژی های به روز و مواد اولیه با کیفیت نوول را قادر ساخته بدون وقفه کسب و کار خود را درسراسر جهان توسعه داده و شرکای تجاری خود را افزایش دهد . اکنون محصولات نوول در بازارهای اروپای شرقی و غربی، آسیا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و آفریقا به فروش می رسد.

در حال حاضر نوول طیف بسیار گسترده ای از محصولات مربوط به صنایع گوناگون را تولید می کند ازجمله می توان محصولات مربوط به تعمیر رنگ اتومبیل، کامیون، واگن، ماشین آلات راه سازی و صنایع، پوشش های کف، محصولات شیمیایی مرتبط با کف های چوبی، محصولات شیمیایی مخصوص ساخت بدنه و تعمیر نگهداری قایق های کوچک و بزرگ، مواد شیمیایی مورد نیاز در صنایع سنگ و غیره را نام برد.

کیفیت بالای محصولات نوول، بواسطه بکارگیری تکنولوژ ی های مدرن، کنترل کیفیت و مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا که از تامین کنندگان معتبر تهیه می شود تضمین شده است. آزمایشگاه های تحقیق و توسعه نوول مجهز به آخرین تجهیزات و تکنولوژی ها می باشد و به طور مداوم در حال تحقیق برای نوآوری در فرمولاسیون محصولات می باشد.

 

4CR

 

این شرکت یکی از شناخته شده ترین شرکت های آلمانی تامین کننده محصول در صنعت تعمیر رنگ خودرو می باشد. این شرکت ارائه کننده طیف گسترده ای از محصولات آماده سازی سطح قبل از رنگ آمیزی شامل بیش از ۲۵۰۰ محصول می باشد. گروه بندی این محصولات شامل انواع چسب ها و پوشاننده ها، ساینده ها، درزگیر ها، بتونه ها، آستر و پرایمرها، تینر و هاردنرها ، افزودنی ها و محصولات مکمل، محصولات ویژه تمیزکاری، محصولات محافظ، ابزار و ادوات مورد نیاز تعمیرگاهی، تجهیزات و اتصالات بخش رنگ کاری، کلیر کت ها و ... می باشد.

Befar

 

شرکت بفر ترکیه تولید کننده پدهای اسفنجی مورد مصرف در حرفه پولیش کاری می باشد. بفر بزرگترین تولید کننده این محصول در ترکیه می باشد. انواع پدهای ولکرو و دیسک دار در اندازه و فشردگیهای متنوع این قابلیت را به مصرف کننده میدهد تا با استفاده از ابزار مناسب بهترین نتیجه را بدست آورد. محصولات بفر در صنایع اتومبیل و قطعه سازان، هواپیما و هلی کوپتر سازی، کشتی سازی، مبلمان، عینک سازی و همچنین سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات این شرکت در ۲۵ کشور آفریقایی، اروپایی و آسیایی مورد تایید مصرف کنندگان و متخصصان این حرفه بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کاری در اختیار قرار میدهد.

ufs

 

شرکت یو.اف.اس برترین تولید کننده پد های طبیعی در شاخه پولیش کاری در اتحادیه اروپا می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی مدرن آماده سازی پوست و بکارگیری بهترین پوست تولیدی در استرالیا از نژادهای مختلف گوسفندان پرورش یافته در استرالیا ( نژاد دومستیک، مرینوس، ... ) بهترین محصولات مورد نیاز در پولیش کاری حرفه ای را تولید می نماید. محصولات این شرکت مورد تایید زبده ترین متخصصان حرفه پولیش کاری در صنایع خودرو، هواپیما، کشتی سازی و... در سرتاسر دنیا می باشد.

گاما تینر

 

شرکت گاما تینر یکی از بزرگترین تامین کنندگان داخلی رنگ های مورد مصرف در کارخانجات خودرو سازی در سال ۱۳۹۲ برآن شد تا در بازار رنگ تعمیراتی خودرو وارد گردد. از این رو پس از مذاکرات انجام شده نمایندگی انحصاری فروش محصولات خود در بازار رنگ تعمیراتی خودرو را به این شرکت واگذار نمود. محصولات این شرکت شامل انواع آستر، انواع تینر، کلیرکت، هاردنر, انواع رنگهای دوجزیی , بیس کت ترکیبی و رنگهای آماده مصرف شرکت های خودرو ساز داخلی می باشد. 

 

 ساب سازان ایرانیان

 

 شرکت ساب سازان ایرانیان اولین تولید کننده پولیش های عاری از سیلیکون در ایران می باشد. پولیش های این شرکت تحت دو برند K1 و ساب سازان ارائه می گردند. این نوع از پولیش ها در گرید های متفاوت برای موارد مختلف موجب تکمیل شدن رنگ کاری و همچنین پرداخت بسیار ایده آل سطوح می گردد. عاری بودن از هرگونه سیلیکون یکی از مهمترین دلایل برای استفاده از آن در خطوط رنگ کارخانجات خودرو سازی گردیده است. این پولیش به راحتی قادر به رقابت با محصولات برتر دنیا بوده و به دلیل قیمت مناسب صرفه اقتصادی برای مصرف کننده را به همراه دارد.

novol
BEFAR
GAMMA THINNE
SAB SAZAN
UFS
4CR
EXTREME

تماس با ما

 تهران، عباس آباد، خيابان بهشتى، خيابان سهند، نبش كوروش پلاك ١٠، ساختمان فراز طبقه٧، واحد ۱۵جنوبى. کد پستی : ۱۵۵۹۸۳۶۴۱۱

  +۹۸ (۲۱) ۸۸۱۷۵۳۶۴

 

©2018 All right reserved setak.com